Hibrigen Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

Biz Kimiz

Hibrigen ailesi olarak, Nükleik Asit İzolasyon Kitleri, konvansiyonel PCR kitleri, gerçek zamanlı PCR kitleri ve moleküler biyoloji alanında kullanılan sarf malzemeleri kendi laboratuvarlarımızda %100 yerli olarak üretimini gerçekleştirmekteyiz. Hibrigen olarak kendi ürünlerimizin yanı sıra primer tasarımı ve sentezi, gen sentezi, Sanger ve Yeni Nesil Dizileme (NGS) hizmetlerini de sağlamaktayız.

Araştırma ve Geliştirmeye yönelik olan şirketimiz devamlı olarak kendini yenilemekle birlikte siparişe özel ürün oluşturulması ve piyasanın ihtiyacı olan ürünlerin geliştirilmesi ve üretimini sağlamaktadır.

Firmamızın Araştırma ve Geliştirme gücü sayesinde TÜBİTAK ve KOSGEB destekli birçok proje tamamlanmış ve birçoğu da devam etmektedir.

single-img-ten
col-bgimage-1
Hibrigen Biyoteknoloji Ar-Ge San Tic Ltd Şti.

%100 Güvenilir ve %100 Yerli

Hibrigen, Türkiye’nin moleküler biyoteknoloji alanında üretim yapan ilk yerli firmaları arasındadır. Çeşitli klinik laboratuvarlar ve araştırma ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın “Teknogirişim Sermayesi Desteği” ile 2010 yılında kurulmuş yenilikçi bir firmadır.

Ürünlerimizin tasarım, üretim ve validasyonu %100 yerli Hibrigen tarafından yapılmaktadır. Bu sayede; yenilikçi ve güvenilir kitlerimizi, ihtiyaç duyulan her noktada hızlı ve uygun fiyatta temin edebilmekteyiz.

Hibrigen tıbbi cihazları; ISO ile ilgili metni ISO 9001:2015 ve EN ISO: 13485:2016 kalite yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir

Ar-Ge faaliyetlerimizden elde ettiğimiz bilgi birikimini, güvenilir, kaliteli ve çözüm odaklı ürünlerin geliştirilmesine aktarmaktayız.

Hibrigen’in öncelikli amacı; bilimsel araştırmalar için profesyonel ve yüksek kalitede ürün sağlamaktır. Araştırmalarınızın en doğru şekilde yapılabilmesi için Hibrigen olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.